8.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o AIDS

W dniu 1 grudnia 2010 roku w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Przemyślu odbył się XII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o AIDS. Organizatorem konkursu byli nauczyciele biologii tutejszej szkoły: Pan Zbigniew Tomusiak i Pani Elżbieta Rozmus.

Konkurs odbył się przy współorganizacji Wydziału Spraw Społecznych i Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Przemyślu oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przemyślu. W konkursie udział wzięło 8 szkół gimnazjalnych z miasta Przemyśla i powiatu przemyskiego.

Po eliminacjach, które odbyły się 26 listopada 2010 r. do półfinału zakwalifikowali się uczniowie reprezentujący następujące szkoły: Gimnazjum przy Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia w Przemyślu, Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 4 w Przemyślu,  Gimnazjum w Żurawicy, Gimnazjum w Wyszatycach oraz  Gimnazjum nr 5 w Przemyślu.

Finałowe pierwsze miejsce w konkursie zajęły uczennice z Gimnazjum przy Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia w Przemyślu: Karolina Gierczak i Paulina Gorczyca. Drugie miejsce zdobyły: Klaudia Pempuś i Emilia Szkółka z Gimnazjum w Żurawicy oraz trzecie miejsce: Barbara Macuga i Teodor Markin z Gimnazjum nr 4 w Przemyślu.

Komisja konkursowa pracowała w składzie: mgr Michał Dryś – nauczyciel biologii z Zespołu Szkół Muzycznych w Przemyślu, mgr Dawid Tarczyński –inspektor Wydziału Spraw Społecznych UM w Przemyślu oraz mgr Alicja Majka -Kierownik Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przemyślu.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez Wydział Edukacji i Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl