1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SZLACHETNA PACZKA w Urzędzie Miejskim w Przemyślu

1 375 zł to kwota jaką udało się zebrać w Urzędzie Miejskim w Przemyślu w ramach akcji  SZLACHETNA PACZKA.
Pomysł przyłączenia się do akcji pojawił się na naradzie z udziałem Prezydenta Miasta  Przemyśla oraz Naczelników, Dyrektorów Biur i jednostek organizacyjnych, Prezesów  spółek miejskich. Wszyscy uczestnicy narady zebrali kwotę, która została uzupełniona o wpłaty chętnych pracowników Urzędu  oraz części Radnych. Z zebranych pieniędzy pracownicy zakupili kuchenkę gazową oraz zestaw garnków. Trafiły one za pośrednictwem wolontariusza akcji do losowo wybranej rodziny.
W całej Polsce trwają kampanie na rzecz pomocy osobom najbardziej potrzebującym, jedną z dobrze znanych jest SZLACHETNA PACZKA.
W tym roku w naszym mieście oraz powiecie przemyskim nie było rodziny, która by nie została obdarowana paczką od darczyńców.

Naszym życzeniem jest aby w następnych latach, podczas trwania kolejnej edycji SZLACHETNA PACZKA nie zabrakło prezentów dla osób potrzebujących.

Darczyńcy z
Samorządu Miasta Przemyśla

JPGCertyfikat

JPGPani Anna Kurasz-wolontariuszka

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl