10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Lekcje otwarte z języka niemieckiego w SP nr 5

W dniach od 24 do 26 listopada odbyły się w klasach 4a,4b i 4c lekcje otwarte z języka niemieckiego, prowadzone przez panią Patrycję Gazda. Na zajęcia zostali zaproszeni rodzice czwartoklasistów, którzy mogli obserwować zaangażowanie, wiedzę swoich dzieci i umiejętności nabyte w trakcie trzech miesięcy nauki nowego języka. Uczniowie poprzez gry i zabawy językowe pokazali, jak wiele treści w języku niemieckim są już w stanie wyrazić. Potrafią przedstawić siebie, opowiadać o swojej rodzinie, swoich zainteresowaniach i sprawnie liczyć do 1000. Świetnie radzą sobie również w interakcji, zarówno z kolegami jak i dorosłymi, wypytując ich o najważniejsze informacje. Dzięki takim lekcjom dzieci mogą udowodnić rodzicom, z jaką łatwością i zaangażowaniem potrafią uczyć się języka niemieckiego równorzędnie z językiem angielskim. Jednakże do osiągnięcia zadawalających wyników i sukcesów konieczne są nie tylko bodźce nauczyciela i ciekawe lekcje, lecz także systematyczna praca w domu i …zachęta rodziców.

W lutym takie lekcje otwarte będą organizowane dla rodziców uczniów klas piątych, na które nauczycielka Patrycja Gazda serdecznie zaprasza.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl