3.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbyła się pierwsza sesja Rady Miejskiej w Przemyślu

W czwartek 2 grudnia br. odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Miejskiej w Przemyślu. Po otwarciu obrad Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej Krzysztof Tryksza przekazał informacje związane z tegorocznymi wyborami samorządowymi i wręczył radnym zaświadczenia o wyborze do Rady Miejskiej w Przemyślu. Zaświadczenie o wyborze na stanowisko Prezydenta Miasta otrzymał Robert Choma. Podczas sesji dokonano wyboru Przewodniczącego Rady Miejskiej, którym został Jan Bartmiński. W związku z objęciem funkcji Zastępcy Prezydenta Miasta mandatu radnego zrzekł się Grzegorz Hayder.
W poniedziałek o godz. 17.00 odbędzie się II posiedzenie Radny Miejskiej w Przemyślu. Podczas obrad Robert Choma złoży ślubowanie. Zostanie także podjęta uchwała w sprawie wstąpienia na miejsce radnych kandydatów z tej samej listy. Jednym z punktów jest wybór wiceprzewodniczących Rady Miejskiej. Zostaną także powołane stałe komisje Rady Miejskiej w Przemyślu oraz ich składy osobowe.

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl