10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Comenius

W dniach 2- 6 listopada 2010 r. w Szkole Podstawowej Nr 11 W Przemyślu odbyło się pierwsze spotkanie nauczycieli szkół partnerskich w ramach programu Comenius. Byli to nauczyciele z Łotwy, Holandii, Słowenii, Hiszpanii z regionu Katalonia, Portugalii. Nauczycielom z Łotwy towarzyszyło sześciu uczniów.

 

Goście zapoznali się z pracą szkoły. Uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych, świetlicowych, popołudniowych. W ramach projektu dyskutowali nad sposobami realizacji przedsięwzięcia. Poznawali też miasto i najbliższe okolice. Zwiedzili min. Myczkowce, Krasiczyn, fort w Siedliskach.

 

Spotkanie było bardzo owocne

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl