2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wielka Parada Mikołajowa i konkurs "Paczka od Św. Mikołaja"

Wielka Parada Mikołajowa

Rynek Starego Miasta
Niedziela 5 grudnia 2010
od godz. 15.30

 

W programie:


Centrum Piosenki Dziecięcej SP. Nr 15,
Świetlica Wzrastanie,
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1,
Szkoła Podstawowa Nr 4
Mikołaje – Klub Motocyklowy Twierdza Przemyśl
WIELKA PARADA MIKOŁAJOWA – Teatr Żywy
pokaz sztucznych ogni

UWAGA!!!! KONKURS "PACZKA OD ŚW. MIKOŁAJA":

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym zwycięzcy będą mogli wygrać paczkę dla swoich dzieci. Prezent wręczy osobiście Św. Mikołaj podczas niedzielnej Parady na przemyskim Rynku.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy potwierdzić swój udział w konkursie (na facebooku) oraz w ciekawy sposób uzasadnić, dlaczego akurat Wasze dziecko zasłużyło na ten prezent. Koniecznie należy podać imię i wiek dziecka.

Uwaga!
Aby otrzymać prezent od Św. Mikołaja należy osobiście zgłosić się po jej odbiór (rodzic/opiekun wraz z dzieckiem) w niedzielę podczas Parady. O szczegółach poinformujemy zwycięzców poprze prywatną wiadomość na facebook"u.

Konkurs trwa od teraz do piątku do godziny 12.00.

Konkurs na facebook"u >>>

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl