1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejna edycja akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” w Przemyślu

W niedzielę 28 listopada br. w Przemyślu odbędzie się już po raz kolejny uliczna zbiórka darów w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Honorowy patronat nad akcją w Przemyślu objął Prezydent Robert Choma. Od kilku lat organizatorem akcji na Podkarpaciu jest rozgłośnia Polskiego Radia Rzeszów. W tym dniu także w innych podkarpackich miastach pojawią się samochody oznaczone logotypem akcji.
Celem akcji jest zbiórka darów rzeczowych, które następnie zostaną przekazane dzieciom osieroconym, pokrzywdzonym przez los, wychowujących się w rodzinach rozbitych lub domach dziecka. Ideę tej szczytnej akcji rozpoczęło Polskie Radio Lublin. Szczegóły na temat punktów zbiórki oraz informacje na temat akcji znajdziecie Państwo na stronie: www.pdpz.pl.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta do wsparcia tej akcji.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl