-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Akademia z okazji Święta Niepodległości w ZSzOI

W dniu 10 listopada 2010r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości, którą przygotowali uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum pod czujnym okiem Pani Joanny Cioch, Anny Kality i Edyty Gajdy – Chorzepa. 

Ceremonia zaczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i uroczystego odśpiewania hymnu państwowego, po czym narrator w skrócie przedstawił historię naszego narodu w czasie zaborów. 

Adekwatna muzyka budowała w widzach podniosły nastrój. Wyrecytowane zostały patriotyczne wiersze, odegrano pantomimę dotyczącą upadających powstań. Uroczystość została zakończona w nietypowy sposób - dwóch gimnazjalistów wykonało hiphopową piosenkę o Polsce. Akademia miała charakter dynamiczny, a zarazem podniosły.

Na zakończenie Pani dyrektor Elżbieta Rozmus wygłosiła przejmującą mowę tematycznie nawiązującą do państwowego święta. Na sali obecny był przedstawiciel Rady Rodziców Pan Sebastian Dobrowolski.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl