2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyśl w pierwszej trójce „Aktywnych Gmin Podkarpacia”

Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie Przemyśla, który awansując z ósmej na trzecią pozycję w „Rankingu Złotej Setki Gmin” minimalnie przegrał z Rzeszowem i był wielką niespodzianką tego rankingu – podkreślał to pomysłodawca Rankingu Krzysztof Kaszuba rektor Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie. Najlepszą wśród 16 podkarpackich Gmin Miejskich było Krosno. Kryterium decydującym o miejscu w Rankingu „Złotej Setki Gmin Podkarpacia” była zagregowana kategoria aktywności gospodarczej, na którą składają się ważne dla rozwoju gospodarczego czynniki. Organizatorzy przeanalizowali 159 sprawozdań finansowych gmin za 2009 rok.
Ranking już po raz trzeci wspólnie zorganizowały Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie i Redakcja Gazety Codziennej „Nowiny”. W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla tę nagrodę odebrała Henryka Kaszycka-Paniw Sekretarz Miasta podczas uroczystej gali, która odbyła się w 16 listopada br. w Rzeszowie.
Prezydent Miasta Przemyśla cieszy się z tego sukcesu: „To dowód na to, iż miasto stawia na dynamiczny rozwój i poprawę życia mieszkańców w wielu dziedzinach życia społecznego. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pracowali na nasz wspólny sukces”.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGPrzemyśl w pierwszej trójce „Aktywnych Gmin Podkarpacia”

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl