-3.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sukcesy naszych uczniów – SP 9

25 września 2010 r odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno- Literackiego „Mowa kwiatów nie zna granic – piękno polskich kwiatów w literaturze i plastyce” zorg. przez Zespół Szkół przy Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Na konkurs nadesłano 258 prac plastycznych i 23 prace literackie, w różnych kategoriach wiekowych z 15 szkół szpitalnych z terenu całej Polski. Uczniowie naszej szkoły zajęli dwa wysokie miejsca:

Kategoria wiekowa kl. I-III
II MIEJSCE – UCZEŃ KL.III– KONRAD FEDEC

Kategoria wiekowa kl. IV-VI
I MIEJSCE – UCZEŃ KL.IV – KAMIL MAKSYM

Uczniowie wykonali prace plastyczne pod kierunkiem nauczycieli pracujących w Szkole Podstawowej nr 9 w Przemyślu: mgr Izabeli Chalickiej, mgr Wioletty Chrzanowskiej.

Nasi uczniowie – pacjenci popisali się dużym talentem plastycznym, czego odzwierciedleniem są ich piękne prace. Gratulujemy!!!!

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl