9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezpłatne szkolenie dla wolontariuszy: "Dlaczego warto być wolontariuszem"

Zaproszenie na bezpłatne szkolenia do Woli Ocieckiej
 
1. Szkolenie dla wolontariuszy - „Dlaczego warto być wolontariuszem” 
Termin szkolenia: 5 - 6.11.2010 r.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom niezbędnej wiedzy i umiejętności, obejmujących konkretne metody i narzędzia możliwe do zastosowania w przyszłej pracy wolontarystycznej. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: ogólną wiedzę na temat wolontariatu, aspekty prawne, udzielanie pierwszej pomocy, komunikację, asertywność i pracę w zespole.
Miejsce szkolenia: Wola Ociecka.

 


2. Szkolenie dla organizacji - „Jak skutecznie i zgodnie z prawem współpracować z wolontariuszem” Termin szkolenia: 19 - 20.11.2010 r.

Celem szkolenia jest przygotowanie organizacji pozarządowych z terenu powiatu tarnobrzeskiego do współpracy z wolontariuszami. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: ogólną wiedzę na temat wolontariatu, zarządzanie wolontariatem, motywacja i nagradzanie wolontariuszy, indywidualny program wolontarystyczny, prawne aspekty wolontariatu.
Miejsce szkolenia: Wola Ociecka.
 
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia - do pobrania ze strony http://www.taurida.pl/?k=34&id=4136&lang=pl  oraz przesłanie na adres: Regionalne Centrum Promocji i Informacji dla Kobiet, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Kościuszki 30/109 lub mailowo na adres . Przyjęcie na szkolenie będzie potwierdzone przez organizatora.
Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
 
Przygotowała: M. Kroczek
Opublikował:  | Data publikacji: 02-11-2010 13:42
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 02-11-2010 13:48