1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zmiana organizacji ruchu w dniu Wszystkich Świętych

Jak co roku w dniu Wszystkich Świętych nastąpi zmiana oznakowania i organizacji ruchu przy ulicach przyległych do cmentarzy: Głównego przy ul. Słowackiego oraz „Zasanie” przy ul. Bolesława Śmiałego.

Cmentarz Główny przy ul. Słowackiego


• Prawostronny odcinek ul. Słowackiego – na długości od ul. Przemysława do końca muru cmentarnego – w czasie od 30 października do 1 listopada br. w godz. 10.00-18.00 zostanie oznakowany znakiem „PARKING”. Znak „zakaz zatrzymywania się” zostanie ustawiony na tej długości ul. Słowackiego po przeciwnej stronie.

• Wyłączony z ruchu kołowego w dniu 1 listopada w godz. 10.00-18.00 zostanie odcinek ul. Przemysława na długości od skrzyżowania z ul. Słowackiego do skrzyżowania z ul. Hubala/Piasta Kołodzieja. Zakaz będzie dotyczył ruchu w obu kierunkach za wyjątkiem autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji i mieszkańców. Wloty do ul. Przemysława z ulic Czachowskiego, Sucharskiego, Kupały i Grochowskiej zostaną również oznakowane zakazem ruchu w obu kierunkach.

• Ponadto zamknięty zostanie – w terminie od 30 października do 1 listopada br. – odcinek ul. Przemysława od skrzyżowania z ul. Hubala Piasta Kołodzieja do skrzyżowania z ul. Grochowską z uwagi na prowadzone tam roboty drogowe.

Cmentarz „Zasanie” przy ul. Bolesława Śmiałego


Odcinek ul. Bolesława Śmiałego od skrzyżowania z ul. Drzymały do bramy wjazdowej na parking główny przy cmentarzu, będzie wyłączony z ruchu w obu kierunkach. Zakaz nie obowiązuje autobusów MZK i mieszkańców. Wloty ul. Maczka, Cmentarnej, Skośnej i Wróblewskiego do ul. Bolesława Śmiałego – na wcześniej wspomnianym odcinku – zostaną również oznakowane znakiem zakazu ruchu w obu kierunkach. Zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie w dniu 1 listopada br. w godz. 10.00-18.00.Prosimy mieszkańców o nienaganne przestrzeganie zmian organizacji ruchu w tym dniu oraz korzystanie z komunikacji miejskiej.
Miejski Zakład Komunikacji informuje, iż w tym dniu kursować będą autobusy wszystkich linii wg. rozkładu jazdy jak w niedziele i święta. Dodatkowo uruchomione będą LINIE SPECJALNE na trasie: Cmentarz Główny – Cmentarz „Zasanie” w godz. od 10.00 – 18.00 co 15 minut. Ponadto zwiększona zostanie liczba kursów autobusu linii nr 28, który w tym dniu będzie jeździć wg. zmienionego rozkładu jazdy. Cena biletu na liniach specjalnych – 2 zł (w autobusie 2,40 zł), bilety ulgowe, miesięczne oraz przejazdy bezpłatne są nieważne.


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl