4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Muzyka łagodzi obyczaje - czyli wieczór karaoke w Gimnazjum nr 3 w Przemyślu!

To chyba nie jestzbyt powszechne zjawisko, by w piątkowe późne popołudnia  uczniowie gromadnie zmierzali do szkół. Tak jednak dzieje się w Gimnazjum nr 3 w Przemyślu. Dlaczego? Co zachęca młodzież? Wieczorki muzyczne!

01.10.2010 r. odbył się szkolny zlot miłośników polskiej muzyki pop. Tym razem jednak nie tylko słuchali oni ulubionych utworów, ale mogli wyśpiewać - i to publicznie, na scenie -  słowa swych ukochanych piosenek. I czynili to z wielkim zaangażowaniem przez ponad dwie godziny! Wśród zgromadzonych gości prym wiedli absolwenci gimnazjum, którzy pomimo tego, iż uczą się już w szkołach średnich, zawsze bardzo chętnie i tłumnie odwiedzają stare szkolne mury. Z nieukrywaną przyjemnością wtórowali młodszym kolegom. Podobnie zresztą jak przybyli na imprezę nauczyciele, którzy także ujawnili nie tylko swoje talenty śpiewacze, ale i zdolności muzyczne, grając na różnych instrumentach.

Muzyka łączy pokolenia - bez wątpienia to powiedzenie znalazło swoje potwierdzenie w ten jesienny piątkowy wieczór. Atmosfera była wyjątkowa. A obyczaje złagodzone – wszyscy z sympatią i życzliwością odnosili się do ewentualnych niedociągnięć wokalnych, bo nie tylko o śpiew tu szło, a raczej o wspólne spędzenie miłych chwil.

Wieczorek zorganizował Samorząd Szkolny, a koordynatorem i jednocześnie prowadzącym imprezę był p. Remigiusz Łuc, nauczyciel matematyki, który zaprezentował też wirtuozerską grę na harmonijce ustnej.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 27-10-2010 09:10
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 27-10-2010 09:10