7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs na logo Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemnów Alkoholowych

Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie znaku graficznego - logo Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku graficznego, który będzie wykorzystywane do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych itp.

Mogą w nim brać udział wszyscy zainteresowani, którzy zapoznali się z Regulaminem i wypełnili oświadczenie o nieodpłatnym zrzeczeniu się praw autorskich na rzecz Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Prace należy składać do dnia 25 listopada 2010 r. do godz. 14.00 w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu ul. Ratuszowa 10A w kopercie opatrzonej hasłem „Konkurs plastyczny na logo Gminnego Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych”. Planowana data ogłoszenia wyników 7 grudzień 2010 r. - po ogłoszeniu wyników i przyznaniu nagrody zostanie zorganizowana wystawa, prezentująca wybrane prace.

 

pełna treść Regulaminu Konkursu

 

wzór Oświadczenia

 

Wydział Spraw Społecznych UM w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl