5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przyłącz się do kolejnej akcji programu dla seniorów

Prezydent Miasta Przemyśla wychodząc naprzeciw zgłaszanym potrzebom środowisk osób starszych z terenu naszego Miasta realizuje programy, które mają spowodować, że jesień życia staje się bardziej pogodna.
W Przemyślu w chwili obecnej realizowany jest wspólnie z organizacjami pozarządowymi oraz właścicielami restauracji Program „Kawa dla Seniora ". Program adresowany jest do osób starszych, którzy mają możliwość zakupu kawy lub herbaty za złotówkę w wybranych kawiarniach i restauracjach na terenie Przemyśla. Drugi z realizowanych obecnie Programów dotyczy współpracy z właścicielami przemyskich aptek. ‘’Leki z przemyskiej apteki” to program adresowany do osób powyżej 65 roku życia. Osoby te mają możliwość zakupu z 10% rabatem leków nierefundowanych. W najbliższym czasie planujemy uruchomić Program „Usługi fotograficzne dla Seniorów”.
Ostatnią zgłoszoną potrzebą przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów jest umożliwienie korzystania ze zniżką z usług fryzjerskich i kosmetycznych.

W związku z powyższym zwracam się z apelem do wszystkich Państwa - właścicieli zakładów fryzjerskich i kosmetycznych , którzy mogą wspomóc ludzi starszych o zgłaszanie swoich propozycji współpracy z tut. samorządem przy wdrażaniu kolejnego programu adresowanego do Seniorów.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt:

Danuta Wiech - Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych
Tel: 016 675 20 47
Faks: 016 678 64 49 lub 016 678 48 86
e-mail: kancelaria@um.przemysl.pl lub sprawyspoleczne@um.przemysl.pl

Opublikował:  | Data publikacji: 25-10-2010 08:20
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 17-11-2010 12:59