2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyśl w Złotej Dziesiątce Gmin Miejskich

Miasto Przemyśl znalazło się w Złotej Dziesiątce Gmin Miejskich w Konkursie: „ELITA – ZARZĄDZANIA – SAMORZĄD 2010”. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Centrum Public Relations, które prowadzi działalność w zakresie promocji prasowej, wydawniczej, jest też organizatorem konkursów promocyjnych dla biznesu.
Promocja prasowa obejmuje tematyczne, a zarazem strategiczne prezentacje na łamach autorskiego wydawnictwa „Rzecz o Biznesie”, ukazującego się co miesiąc na terenie całego kraju w dzienniku Rzeczpospolita. Przemyśl bierze udział w kampanii promocyjno-reklamowej.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl