-0.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent weźmie udział w debacie

W dniu dzisiejszym, po konsultacjach, Prezydent Robert Choma podjął decyzję o opóźnieniu swojego wyjazdu na XVII Podkarpacką Konferencję Samorządów Terytorialnych w Solinie. Jest to spowodowane chęcią udziału w dzisiejszej (11 października br.) debacie nt. ochrony zdrowia Przemyślan odbywającej się w Wojewódzkim Szpitalu, którą organizuje Pan Janusz Hamryszczak. O tej decyzji rano pisemnie poinformował organizatora.


Podkarpacka Konferencja Samorządów Terytorialnych – ostatnia w tej kadencji - organizowana jest przez Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych, w którym Prezydent Miasta Przemyśla pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Zarządu.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl