2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z ekipą filmową

Członkowie ekipy produkcji filmowej zatytułowanej „Matka i Syn” byli gośćmi Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla. Zdjęcia do filmu reżyserowanego przez przemyślanina Marka Stacharskiego przygotowywane są w Przemyślu. Oprócz Aleksandry Nieśpielak czy Bartłomieja Topy - w filmie grają statyści wyłonieni w przemyskich castingach. Stacharski chce pokazać w filmie najpiękniejsze zakątki i niepowtarzalny klimat Przemyśla.
Podczas spotkania członkowie ekipy nie kryli zauroczenia miastem, wielokrotnie podkreślali iż trzeba tu przyjechać, aby przekonać się o wyjątkowości tego miejsca. Po porannym spotkaniu udali się na plan filmowy. Prezydent przyglądał się przygotowaniom do jednej ze scen kręconych na przemyskiej starówce.
Film opowiada o trudnych relacjach matki i jej dorastającego syna. To opowieść o poszukiwaniu miłości i realizowaniu najskrytszych marzeń. Ta produkcja filmowa będzie niewątpliwym elementem promocji miasta.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl