12.3 °C
×

Sukcesy zawodników UKS "TEMPO 5" na Mistrzostwach Polski Młodzików /rocznik 95-96/ tzw. "Mały Memoriał J. Kusocińskiego"

Przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się w Toruniu 25-26 września Mistrzostwa Polski Młodzików /rocznik 95-96/ tzw. Mały Memoriał J. Kusocińskiego. W zawodach, które stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym wzięli udział zawodnicy ze 184 klubów. Wśród finalistów z bardzo dobrej strony zaprezentowali się lekkoatleci UKS "TEMPO 5 POSiR" Przemyśl.
Srebrnym medalistą skoku wzwyż po trwającym 2,5 godz. emocjonującym konkursie w którym prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie został Sanowski Piotr /191cm - sześć cm poprawił rek. życ./ a brązowy medal zdobyła Kopczak Kamila w biegu na 300m ppł /45,59s rek. życ./ wynikiem, który rok temu dawał złoty medal. Pozostali nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca: Koralewicz Piotr IX miejsce w rzucie dyskiem /46,18m/ i XIV w rzucie oszczepem /45,65m/; Chabko Paweł XI miejsce w biegu na 2000m /6,06,41min - dwa okrązenia biegł z podkręconą nogą/; Fornal Ewa XII miejsca w biegu na 300m /42,44s rek. życ./ i na 100m /13,22s/; Kopczak Kamila XII miejsce w biegu na 100mppł /15,49s/; Kania Grzegorz XXIII miejsce w biegu na 100m /12,18s/; Hendzel Kamil XXV miejsce w biegu na 300mppł /44,16s/.

Źródło: Krzysztof Sugier