6.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Targi Edukacji i Pracy w Przemyślu

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w organizowanych w dniu 18 października 2010r. Targach Edukacji i Pracy w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, które odbędą się pod patronatem Pana Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy oraz Pana Starosty Przemyskiego Jana Pączka.
Patronat medialny nad tarami objęli: Gazeta Codzienna „Nowiny” oraz Tygodnik Lokalny „Życie Podkarpackie”.


Impreza odbędzie się w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli przy ul. Kraszewskiego 7a, 37 – 700 Przemyśl, w godz. 10.00 do 14.00.


Organizatorami Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Przemyślu są: Wydział Edukacji UM w Przemyślu, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu, Starostwo Powiatowe w Przemyślu, Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Punkt Informacyjny „Europe Direct” w Przemyślu, Powiatowy Urząd Pracy, Oddział Zamiejscowy WUP w Przemyślu, Ochotnicze Hufce Pracy.
Celem przedsięwzięcia jest stworzenie płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy pracodawcami, a osobami poszukującymi pracy.
Targi są otwarte dla pracodawców każdej branży. Program zakłada część wystawienniczą.
Połączenie zagadnień edukacji i pracy jest szczególną okazją poszukiwania nowych perspektyw oraz wspomagania profesjonalnego rozwoju zawodowego osób młodych.


Szczegółowe informacje o targach pracy udzielają pracownicy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu, ul. Okrzei 2, tel. (016) 678-33-20.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: Krystyna Michalska Dyrektor CEiPM

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl