2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Projekt "Badanie atrakcyjności polskich miast - barometr miast

Drodzy Mieszkańcy - Oceńcie nasze miasto


Przypominamy, że Przemyśl bierze udział w Projekcie „Barometr Miast”.


Badanie atrakcyjności polskich miast – Barometr Miast to Projekt realizowany przez firmę PB Online Sp. z o.o. z Wrocławia. Jest to firma badawcza, prowadzącą badania marketingowe metodą kwestionariusza zamieszczanego w Internecie poprzez platformę www.portalbadan.pl.
W badaniu można wziąć udział, poprzez kliknięcie w baner OCEŃ NASZE MIASTO i wypełnienie ankiety internetowej. Pytania w niej zawarte dotyczą m.in. oferty edukacyjnej, kulturalnej i rekreacyjnej miasta, infrastruktury technicznej, poziomu bezpieczeństwa oraz pracy administracji lokalnej. Mieszkańcy mogą podzielić się swoimi opiniami, a władze miasta otrzymają na ich podstawie raport. Wyniki posłużą opracowaniu rankingu atrakcyjności polskich małych i średnich miast.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl