2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent spotkał się z szachowym mistrzem krajowym

Mistrz krajowy zawodnik Polonii Przemyśl – szachista – Karol Rawicz był gościem Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla. Prezydent pogratulował swojemu gościowi doskonałych wyników i tytułu szachowego mistrza krajowego. Karol Rawicz to brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Polski, ponadto jest piątym zawodnikiem na liście rankingowej województwa podkarpackiego. Jak podkreśla Leszek Krzywoń trener sekcji szachowej przemyskiej Polonii – to wielkie wydarzenie dla sympatyków i miłośników tego sportu w naszym mieście. Dodał, iż po raz pierwszy w historii Przemyśla mamy zawodnika z takim tytułem.
Podczas spotkania z szachowym mistrzem zmierzył się Prezydent, a pojedynek zakończył się remisem. Jeszcze raz gratulujemy Karolowi i życzymy kolejnych sukcesów.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl