Happening "Nasza profilaktyka – pierwszy krok do normalności"

W imieniu Stowarzyszenia „Młodość ze sztuką”, Katolickiej Świetlicy Profilaktyczno- Wychowawczej „Oratorium” Zgromadzenia Sióstr św. Michała Archanioła, Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Salezjańskiej Organizacji Sportowej zapraszamy bardzo serdecznie 2 października na Przemyski Rynek.

W godzinach 16:00 – 18:30 odbędzie się tam happening po hasłem: „Nasza profilaktyka – pierwszy krok do normalności”.

 

Tak o swej pracy i happeningu mówią przedstawiciele Stowarzyszenie "Młodość ze sztuką":


Jako praktycy wiemy, że nasze starania przynoszą pożądane efekty. Pragniemy wspólnie z naszymi podopiecznymi pokazać choć fragmenty naszych działalności. Czyli co? Będzie nieco fotografii, spora dawka tańca i teatru ale i plastyka, której zakres z pewnością Was zaskoczy, a dla tych, którzy lubią sport przygotowaliśmy Błyskawiczny Turniej Tenisa Stołowego.

Od kilku już dobrych lat czynnie pracujemy z młodzieżą i dziećmi. Daliśmy się poznać jako lubiący eksperymenty i głośno wyrażający swoje zdanie. Tak będzie i teraz, ponieważ jesteśmy przekonani, że istnieje potrzeba rozwoju przemyskiej profilaktyki, która zbyt rzadko wykorzystuje zdobycze współczesności, a tym samym zainteresowania młodych ludzi związane ze zmieniającą się rzeczywistością.


Do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy ludzi, którzy bardzo prężnie i skutecznie działają na rzecz przemyskiej profilaktyki, jednak z powodu zwykłej, niezrozumiałej dla nas zazdrości ze strony innych, pozostają w cieniu.

JPGHappening (348,43KB)

Opublikował(a):  Data publikacji: 23-09-2010 15:53 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 02-03-2011 13:13

Na skróty