2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podpisanie porozumienia z Polsko – Ukraińską Izbą Gospodarczą

 

23 września br. (godz. 10.00) w Urzędzie Miejskim podpisane zostanie porozumienie pomiędzy Miastem Przemyśl a Polsko – Ukraińską Izbą Gospodarczą. W imieniu Miasta porozumienie podpisze Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, ze strony Izby jej Prezes Jacek Piechota (m.in. były Minister Gospodarki).
Porozumienie zakłada współdziałanie w zakresie wspierania współpracy gospodarczej polsko – ukraińskiej, m.in. w zakresie aktywizacji działalności gospodarczej na terenie pasa przygranicznego, pobudzania działalności gospodarczej przedsiębiorców polskich i ukraińskich, w szczególności w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, wspólnego reprezentowania interesów przedsiębiorców, działających na terenie Miasta Przemyśla i Powiatu Przemyskiego w stosunku do władz polskich i ukraińskich.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl