8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W Przemyślu gościł Konsul Generalny USA w Polsce

W środę 22 września br gościem Roberta Chomy Prezydent Miasta Przemyśla był Pan Allen Greenberg Konsul Generalny Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Konsulowi towarzyszył w tej wizycie konsul ds. Pol/Ekon. Pan David Warner.
Podczas spotkania rozmawiano między innymi na temat współpracy Stanów Zjednoczonych z Ukrainą oraz znaczeniu Przemyśla jako miasta przygranicznego. Goście zainteresowani byli Strefą Ekonomiczną i możliwościami inwestycyjnymi miasta. Przemyśl był jednym z podkarpackich miast, które odwiedzą przedstawiciele amerykańskiego Konsulatu. Po zwiedzeniu Przemyśla udadzą się w dalszą podróż.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGW Przemyślu gościł Konsul Generalny USA w Polsce

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl