-3.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szkolenie "Profesjonalny Menadżer w NGO"

Profesjonalny Menedżer w NGO
 
Zapraszamy liderów i działaczy organizacji pozarządowych z całej Polski do udziału w drugiej edycji kursu szkoleniowego Profesjonalny menedżer w NGO.
 
Głównym celem kursu jest podniesienie kompetencji i profesjonalizacja w zakresie zarządzania organizacją pozarządową, realizacji zadań publicznych i społecznych, zarządzania projektem, zarządzania personelem i współpracy z wolontariuszami, sposobów finansowania działalności pozarządowej, komunikacji i współpracy w grupie, współpracy z mediami.
 
Projekt realizujemy wspólnie z Collegium Civitas. Cykl ma charakter szkoleniowo-coachingowy i oparty jest na programie studiów podyplomowych prowadzonych przez prof. dr hab. Ewę Leś w Collegium Civitas w Warszawie.
 
Koszt kursu wynosi 500 zł.
 
Rekrutacja uczestników trwa do 8 października 2010 r. Pobierz formularz zgłoszeniowy i wyślij na adres menedzerngo@inicjatywy.org.
 
Więcej informacji oraz zgłoszenia na stronie www.inicjatywy.org oraz pod numerem tel. 500 768 191.
 
Patronem medialnym kursu jest portal organizacji pozarządowych www.ngo.pl
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl