7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Młodzież z Paderborn u Prezydenta

15 września 2010 r. delegacja partnerskiej szkoły z Paderborn i młodzież II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu, została podjęta w Urzędzie Miasta przez Pana Prezydenta Roberta Chomę.
Delegacji niemieckiej przewodniczyła dyrektor Gimnazjum im. Goerdelera w Paderborn Pani Helga Lazar. W skład delegacji weszli nauczyciele opiekujący się wymianą – p. Petra Masukowitz, p. Udo Hilwerling i 31 osobowa grupa młodzieży. II Liceum Ogólnokształcące im. prof. K. Morawskiego w Przemyślu reprezentowali: dyrektor p. Artur Pich, nauczyciele germaniści: p. Ewa Godzień, p. Elżbieta Malczyńska, p. Tadeusz Krotysz oraz tak samo liczna grupa młodzieży. Podczas całej wizyty w Urzędzie Miasta towarzyszył gościom p. Piotr Idzikowski – Naczelnik Wydziału Edukacji UM.
Spotkanie przebiegało w niezwykle sympatycznej atmosferze. Pan Prezydent Robert Choma powitał gości bardzo serdecznie, życzył wszystkim udanego pobytu i zachęcał do zwiedzania naszego pięknego miasta. W swoim przemówieniu podkreślał wzorcowy charakter organizowanej wymiany.

 

Dyrektor partnerskiej szkoły p. H. Lazar podziękowała Panu Prezydentowi za serdeczne przyjęcie w Urzędzie Miejskim oraz przedstawicielom II Liceum Ogólnokształcącego im. prof. K. Morawskiego w Przemyślu za wieloletni, ogromny wkład pracy i osobiste zaangażowanie w tak znakomicie funkcjonującą wymianę szkolną. Goście z Niemiec pozostaną w Przemyślu do 21.09.2010 r.

tekst: A. Pich II L.O.
zdjęcia: Rafał Porada

JPGSpotkanie z młodzieżą z Paderborn

JPGSpotkanie z młodzieżą z Paderborn

JPGSpotkanie z młodzieżą z Paderborn

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl