32.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie Turnieju Piłki Nożnej "Orlik 2012" o Puchar Premiera Donalda Tuska

 

W dniach 13, 15 i 16 września 2010 r. odbywał się w Przemyślu Turniej Piłki Nożnej "Orlik 2012" o Puchar Premiera Donalda Tuska. Uroczystości otwarcia Turnieju dokonał Pan Marek Rząsa Poseł na Sejm RP. W pierwszym dniu swoje mecze rozgrywały dziewczęta w dwóch kategoriach wiekowych: 1999-2000 i 1997-1998. Kolejny dzień to rozgrywki chłopców w kategorii wiekowej 1997-1998, natomiast cały Turniej zakończył się w dniu 16 września meczami chłopców w kategorii wiekowej 1999-2000. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz koszulkami ufundowanymi przez PZU - Głównego Sponsora Turnieju, a zwycięzcy poszczególnych kategorii wywalczyli prawo startu w rozgrywkach wojewódzkich. W Przemyślu organizatorami Turnieju byli Pan Henryk Łaskarzewski oraz Wydział Sportu Urzędu Miejskiego.
Poniżej znajduje się szczegółowa relacja z Turnieju "Orlik 2012" 

Kategoria wiekowa: 1999-2000 dziewczęta
Miejsce/drużyna/punkty:
1. UKS „15” Przemyśl 12 pkt
2. SP Nr 15 Przemyśl 5 pkt (bramki: 3 – 1)
3. MKS „Motor” Przemyśl 5 pkt (bramki: 1- 1)
4. Wincentego Pola 5 pkt (bramki: 1- 1)
5. SP Nr 5 Przemyśl 0 pkt

Wyniki spotkań:
1. SP Nr 5 – SP Nr 15 0-3
2. UKS 15 – MKS „Motor” Przemyśl 1-0
3. Wincentego Pola – SP Nr 5 1-0
4. SP Nr 15 – UKS 15 0-1
5. SP Nr 5 – UKS 15 0-4
6. Wincentego Pola – MKS ”Motor” Przemyśl 0-0
7. SP Nr 5 - MKS ”Motor” Przemyśl 0-1
8. MKS ”Motor” Przemyśl – SP Nr 15 0-0
9. SP Nr 15 – Wincentego Pola 0-0
10. UKS 15 – Wincentego Pola 0-1
 
Kategoria wiekowa: 1998-1999 dziewczęta:
Miejsce/drużyna/punkty:
1. UKS „Olimp” Stubno - 9 pkt
2. MKS „Motor” Przemyśl - 4 pkt
3. SP Nr 5 - 2 pkt
4. SP Nr 15 -1 pkt
 
Wyniki spotkań:
1. SP Nr 5 – UKS „Olimp” Stubno 0-6
2. SP NR 15 – MKS “Motor” Przemyśl 1-2
3. MKS “Motor” Przemyśl – SP Nr 5 1-1
4. UKS „Olimp” Stubno – SP Nr 15 7-0
5. UKS „Olimp” Stubno - MKS “Motor” Przemyśl 1-0
6. SP Nr 5 – SP Nr 15      
 
Kategoria wiekowa: 1999-2000 chłopcy:
GR. A
1. UKS „PIONIER 1” 9 pkt
2. SP Nr 5 Przemyśl 6 pkt
3. SP Nr 15 Przemyśl 3 pkt
4. UKS „15” Przemyśl 0 pkt
Wyniki spotkań w grupie:
1. UKS „15” – SP Nr 5 - 0-3
2. UKS „PIONIER 1” – SP Nr 15 - 4-1
3. SP Nr 5 – SP Nr 15 - 4-1
4. SP Nr 5 - UKS „PIONIER 1" 1-3
5. UKS „15” – SP Nr 15 1-2
6. UKS „PIONIER 1” – UKS „15” 8-0
 
GR. B
1. UKS „Żaki” Bircza 9 pkt
2. Osiedle Zasanie 4 pkt
3. UKS „PIONIER 2” 3 pkt
4. Osiedle Kazanów 1 pkt

Wyniki spotkań w grupie:
1. UKS „Żaki” – UKS „PIONIER 2”   1-0
2. Osiedle Zasanie – Osiedle Kazanów 1-1
3. Osiedle Zasanie – UKS „Żaki” 0-3
4. UKS „PIONIER 2” – Os. Kazanów 1-0
5. UKS „Żaki” – Os. Kazanów 1-0
6. UKS „PIONIER 2” – Os. Zasanie 0-2
 
FINAŁ:
UKS „Żaki” Bircza – UKS „PIONIER 1” Przemyśl 2-2 (rzuty karne 3-2)
 
Kategoria wiekowa: 1998-1999 chłopcy:
GR. A
1. SP Orły 6 pkt
2. UKS „Olimp” Stubno 1 pkt
3. Osiedle Mickiewicza 1 pkt
Wyniki spotkań w grupie:
1. SP Orły – Stubno 1-0
2. UKS „Olimp” Stubno – Osiedle Mickiewicza 0-0
3. Osiedle Mickiewicza – SP Orły 0-4
 
GR. B
1. Gim Basket 25 - 6 pkt
2. SP Nr 11 - 3 pkt
3. SP Nr 15 - 0 pkt
Wyniki spotkań w grupie:
1. SP Nr 11 – Gim Basket 25 - 2:4
2. Gim Basket 25 – SP Nr 15 - 6:0
3. SP Nr 15 – SP Nr 11 - 1:3
 
Mecz o miejsce 3-4:
UKS „Olimp” Stubno – Szkoła Podstawowa Nr 11 - 1:0 
FINAŁ:
Gim Basket 25 Przemyśl – Szkoła Podstawowa Orły - 4:0
 

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL