1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uwaga "Kawa dla Seniora"

Prezydent Miasta przypomina o wspólnej inicjatywie właścicieli lokali, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Przemyślu i Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Przemyślu pt. ”Kawa za złotówkę”.
W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa Seniorów z terenu miasta Przemyśla do korzystania z lokali oferujących „Kawę za złotówkę”: 

1. Cafe Elite – ul. Mickiewicza 8
2. Kawiarnia „Mała Czarna” ul.Kazimierza Wielkiego 8
3. Restauracja „Zamkowa” ul.Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1
4. F.H.U. Pizzeria „La Bamba” ul.Śnigurskiego 9
5. Restauracja „Barcelonka” ul.Sienkiewicza 7
6. Restauracja „Dominikańska” ul.Pl.Dominikański 3
7. Piwnica „Mieszczańska” ul.Rynek 9

Zainteresowane osoby proszę o odbiór karnetów uprawniających do zakupu kawy lub herbaty w siedzibie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Przemyślu przy ul.Barskiej 15, w dniach: wtorek, środa i czwartek od godz.9.00 do 13.00.Telefon do Związku – 16 679-08-83.
Jednocześnie serdecznie dziękujemy wymienionym wyżej Restauratorom za włączenie się do realizacji projektu i wyrażamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy kontynuować naszą współpracę.

Zwracamy się również z apelem do właścicieli lokali gastronomicznych, którzy jeszcze nie zdecydowali się o przystąpieniu do wspólnej inicjatywy.


Prezydent Miasta Przemyśla
Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Przemyślu
Polski Komitet Pomocy Społecznej w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl