9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szwejki z Cesarsko – Królewskiej Twierdzy Przemyśl wśród najlepszych

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna wyłoniła finalistów regionalnych konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny 2010” (prezentowani poniżej), są to najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty. Wyróżnione zgłoszenia zostały przesłane na finał ogólnopolski do Polskiej Organizacji Turystycznej. Produkt wybrany przez kapitułę POT zostanie objęty szeroką promocją w mediach.

- „Centrum Wikliniarstwa w Rudniku nad Sanem” - zgłoszone przez Miejski Ośrodek Kultury w Rudniku nad Sanem.

- „Muzeum Lalek” - zgłoszone przez Panią Zofię Gągała-Bohaczyk

- „Ogromnie Extremalne Wakacje” -zgłoszone przez Agencję Turystyczną „Bieszczady Adventure”.

- „Szwejki z Cesarsko – Królewskiej Twierdzy Przemyśl – FARTOWNE Manewry” – zgłoszone przez Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka otrzymało nominację do Złotego Certyfikatu POT.

Wszystkie zgłoszone do konkursu produkty zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.podkarpackie.travel.pl, zwycięzcy otrzymają od PROT certyfikaty jakości na oficjalnej Gali Finałowej, ich produkty będą zaprezentowane w mediach patronujących konkursowi (w ramach etapu regionalnego).

Zarząd PSPDWSz sklada serdeczne podziękowania Prezydentowi Miasta za pomoc w rozwoju produktu turystycznego i niezwykłą codzienną akceptację poczynań przemyskich szwejków. Przypomnieć należy, że "Szwejki z CK Twierdzy Przemyśl" otrzymały certyfikat POT za najlepszy produkt turystyczny w Polsce w 2008 r. (z 11 przyznanych ).

gen CK Dowództwa Twierdzy Przemyśl, prezes PSPDWSz Z. Rużycki

Opublikował:  | Data publikacji: 01-09-2010 15:21
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 02-03-2011 13:11