23.5 °C
×

Wygrana drużyny samorządowców - fotorelacja

W sobotnie popołudnie na stadionie MKS „Polonia” rozegrany został mecz pomiędzy drużynami Samorządowców i Prawników o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, Prezesa Sądu Okręgowego i Prokuratora Okręgowego w Przemyślu. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1:1. Wynik meczu przesądziła bramka, którą zdobyli Samorządowcy w drugiej połowie meczu. Spotkanie to zakończyło się wygraną drużyny Samorządowców 2:1. Mocny doping kibiców drużyny przemyskiego samorządu z pewnością przyczynił się do wygranej. Na trybunach podczas spotkania do walki zagrzewali Heinz Paus Burmistrz partnerskiego Miasta Paderborn wraz z Małżonką.
Puchar wspólnie wręczyli drużynie samorządowców Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla oraz Marek Byliński Prezes Sądu Okręgowego w Przemyślu. Mecz zakończył się wspólnym pamiątkowym zdjęciem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.