0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakończył się Konkurs „Mój Ulubiony Sklep”

W dniu 25 sierpnia br. podczas posiedzenia kapituły konkursowej wyłoniony został zwycięzca kolejnej już edycji plebiscytu „Mój Ulubiony Sklep – spożywczy”. Mieszkańcy Przemyśla mogli głosować na wybraną przez siebie placówkę handlową wypełniając kupon dostępny w Tygodniku „Życie Podkarpackie”. Najwięcej głosów otrzymał sklep spożywczo-mięsny Pana Ryszarda Jastrowskiego mieszczący się przy ul. Sportowej w Przemyślu.
Nagrodę główną Prezydenta Miasta Przemyśla za najlepiej dokończone zdanie konkursowe tj . zawsze wracam do sklepu w którym – „Ekspedientki obsługują z uśmiechem na twarzy a klient wychodząc o powrocie marzy” otrzyma autorka Pani Teresa Lawrecka z Przemyśla. Nagrody ufundowane przez Firmy Video Tomex 2 i Piotruś Pan zostaną wręczone podczas tegorocznej Wincentiady (niedziela 29 sierpnia br. o godzinie 17.10) podczas oficjalnego ogłoszenia wyników Konkursu.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl