1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Charytatywne akcenty tegorocznej Wincentiady – Ty też możesz pomóc!

Podczas tegorocznej Wincentiady prowadzone będą dwie charytatywne akcje.  Wolontariusze „Caritasu” Archidiecezji Przemyskiej będą zbierać do puszek pieniądze, które zostaną przeznaczone na wyprawki szkolne dla dzieci z terenów powodziowych. Akcja prowadzona będzie w sobotę 28 sierpnia 2010 r. od godz. 17.00 oraz w niedzielę 29 sierpnia 2010 r. od godz. 15.00.

Drugą akcję prowadzić będzie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach Akcja rozpocznie się w niedzielę 29 sierpnia br. od godz. 13.00 na stoisku na przemyskim Rynku. Celem jej jest promocja Schroniska połączona ze zbiórką misek, karmy, koców, smyczy i zabawek oraz innych akcesoriów dla zwierząt. Przedstawicielom Schroniska towarzyszyć będą schroniskowe psy, na temat których ich opiekunowie będą udzielać wszelkich informacji.

Serdecznie zapraszamy.


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl