10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Powszechny Spis Rolny 2010

Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla – Gminny Komisarz Powszechnego Spisu Rolnego informuje o trwającym na terenie Przemyśla powszechnym spisie rolnym. Od chwili wejścia Polski do Unii Europejskiej jest on przeprowadzany po raz pierwszy. Trwa on również we wszystkich krajach unijnych w tym samym terminie. Objęte nim są gospodarstwa rolne osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych bez osobowości prawnej.
Od dnia 1 września do 17 października na stronie: http://www.spis.gov.pl zostanie udostępniony elektroniczny formularz spisowy dzięki któremu będziecie Państwo mogli spisać się samodzielnie. Na stronie będzie dostępna szczegółowa instrukcja sposobu wypełniania formularza. Na terenie miasta Przemyśla zbierania wymaganych danych dokonują rachmistrze spisowi.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.spis.gov.pl

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGPowszechny Spis Rolny 2010

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl