1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zjazd akordeonistów

W imieniu Fundacji dla Tczewa informujemy o „Zjeździe Akordeonistów’, który odbędzie się w Tczewie w dniach 1 – 2 października 2010r.


Zjazd organizowany jest z okazji obchodów 750 – lecia istnienia Grodu Sambora przy współpracy z Akademią Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz Prezydentem Miasta Tczewa i Starosty Tczewskiego. Celem tego przedsięwzięcia jest popularyzacja i upowszechnianie muzyki akordeonowej, zwiększanie świadomości i wrażliwości muzycznej.


Zgłoszenia należy przesyłać elektronicznie: lub pocztą na adres: Fundacja dla Tczewa Al. Zwycięstwa 6, 83 – 110 Tczew do 10 września br.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej.

DOTKarta zgłoszeniowa

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl