5.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Badanie atrakcyjności Przemyśla - ankietaFirma PB Online z Wrocławia prowadzi badania atrakcyjności miasta Przemyśla. Urząd Miejski otrzyma kompletny raport zawierający opinię ankietowanych na temat atrakcyjności miasta . Raport uwzględni wyniki miasta wraz z porównaniem do wartości średnich uzyskanych na całej próbie respondentów oraz do wartości uzyskanych przez inne miasta biorące udział w badaniu. Badanie prowadzone jest internetowo poprzez wypełnienie ankiety umieszczonej w serwisie PB Online. Respondentami są osoby mieszkające w danym mieście, które dobrowolnie chcą wyrazić opinię na temat swojego miasta poprzez wypełnienie ankiety. Odnośnik do ankiety znajduje się na stronie głównej Urzędu Miejskiego, w postaci banera. Kliknięcie w baner będzie skutkowało przekierowaniem do serwisu PB Online w celu wypełnienia ankiety.


Zagadnienia zawarte w ankietach dotyczą, m.in.:
- oferty edukacyjnej i kulturalnej;
- możliwości wypoczynkowych;
- komfortu życia z uwzględnieniem specyfiki takich grup jak dzieci, osoby starsze, niepełnosprawni i inne;
- atrakcyjności rynku pracy;
- poziomu bezpieczeństwa;
- pozostałej infrastruktury technicznej

Raport końcowy z wynikami badań jest bezpłatny, Urząd Miejski nie ponosi żadnych kosztów związanych z realizacją badań.

Weź udział w naszym badaniu. Wypełnij ankietę i wypowiedz się jak oceniasz życie w swoim mieście. Podziel się swoją opinią, a władze miasta otrzymają od bezpłatnie wyniki, które pomogą wprowadzić konieczne zmiany w Twoim otoczeniu.

ANKIETA: KLIKNIJ TUTAJ>>>

Życzymy przyjemnego wypełniania ankiety!

Opr. Anna Gremska
Wydział Kultury,Promocji i Turystyki

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl