19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
DSC_1022.jpeg
Obchody z okazji Święta Wojska Polskiego

W uroczystym apelu uczestniczyli żołnierze Przemyskiego Garnizonu tj. 1 Batalionu Czołgów, 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich i 36 Batalionu Lekkiej Piechoty. Podczas uroczystości została złożona przysięga wojskowa przez żołnierzy pełniących dobrowolną zasadniczą służbę wojskową.

Kultura
weekend_w_Przemyslu_3_2022.png
Weekend w mieście !

Zaczynamy kolejny weekend w Przemyślu i zachęcamy do skorzystania z wakacyjnej oferty muzycznej, którą oferuje Przemyska Scena Letnia. A co nas czeka w piątek, sobotę i niedzielę w Przemyślu ? Zobaczcie sami.

Edukacja i sport
plakat siatkówka 2022_wstęp.jpeg
VI Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej służb mundurowych Twierdza Przemyśl 2022

3 i 4 września  w Przemyślu odbędą się VI MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH – TWIERDZA PRZEMYŚL 2022. Organizatorami mistrzostw są: Bieszczadzki SG Region IPA,  Przemyski Region IPA oraz Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG BiOSG. W mistrzostwach udział biorą reprezentacje poszczególnych służb. Mogą brać w nich udział również drużyny na podstawie indywidualnych zgłoszeń. Pula nagród  I-III miejsce wynosi 8.500 zł. Turniej wpisany w kalendarz imprez PZPS. 

Organizacje pozarządowe
OKS.png
Nowi Partnerzy programu Gmina Przyjazna Seniorom

Do Programu Gmina Przyjazna Seniorom Ogólnopolska Karta Seniora na terenie miasta Przemyśla przystąpili kolejni Partnerzy.

"Nasz Przemyśl"
Defilada 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
Z SIODEŁ Mości Panowie!

aut. Lucjan Fac, „Nasz Przemyśl”, grudzień 2011 (Nr 87)

W żadnym z krajów kawaleria nie miała tak wielkiego wpływu na jego historię i nie cieszyła się taką estymą jak w Polsce.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
budzet obywatelski 2022 POMYSL.png
Zaczynamy Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla 2023!

Do 21 sierpnia br. czekamy na Państwa propozycje zadań do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla 2023 !

Gospodarka
awaria_sieci_wodociagowej.jpeg
AWARYJNE ZAMKNIĘCIE WODY

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Przemyślu informuje mieszkańców ul. Słowackiego od parkingu przy ul. Przemysława bez wody Słowackiego nr 115, 126, 130, Fabryczna 22a, 24, 24a, Herburtów