2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla oraz Puchar Kapitana Henryka Jaskuły

W dniu 17.07.2010r. na Zalewie Solińskim w miejscowości Chrewt, na terenie ośrodka sportów  wodnych Przemyskiego Stowarzyszenia Żeglarskiego "SALING" odbyły się regaty żeglarskie. Żeglarze walczyli o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. W regatach startowało 28 jachtów w pięciu klasach regatowych. Uczestnicy wskazywali na wysoką rangę tych regat, na profesjonalną ich organizację.

W dniu 18.07.2010r.odbyły się regaty Samotników o Puchar Kapitana Henryka Jaskuły. Regaty przeprowadzono w trzydziestą rocznicę odbycia rejsu "Solo Non Stop Dookoła Świata" przez Kapitana Henryka Jaskułę. Regaty te są cykliczną imprezą, która weszła do kalendarza imprez na Zalewie Solińskim wiele lat temu.

Organizatorem regat był Prezydent Miasta Przemyśla oraz Przemyskie Stowarzyszenie Żeglarskie "SALING".
Komandorem regat był Stanisław Dorosz, a Sędzią Głównym Henryk Worobiec.

DOTWyniki regat 2010 o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla oraz Puchar kpt Henryka Jaskuły

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl