2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejny wielki sukces Karola Rawicza

W VI Międzynarodowym Festiwalu Szachowym w Chojnicach w dniach 08.07. - 16.07. br. w Openie A wziął udział Karol Rawicz - szachista MKS "Polonia" Przemyśl.


W gronie wielu utytułowanych zawodników, w tym arcymistrza i mistrzów międzynarodowych, zawodnik przemyskiej "Polonii" zajął II-gie miejsce, zdobywając 6, 5 pkt. Naszego zawodnika wyprzedził tylko mistrz międzynarodowy Jan Kiedrowicz (7, 0 pkt) natomiast na III-cim miejscu uplasował się arcymistrz Evgeny Sharapow z Ukrainy (6, 0 pkt). To wielkie osiągnięcie - stwierdził Leszek Krzywoń, kierownik sekcji szachowej MKS "Polonia", dodając, że uzyskanie rankingu ELO 2367 i zdobycie norm na I klasę sportową w tym turnieju, to efekt dobrze prowadzonej pracy treningowej przez Karola.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl