1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Przemyślu - Jubileusz Stowarzyszenia Europa Donna


Z okazji X-lecia Stowarzyszenia Ruchu Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA w Przemyślu i na Podkarpaciu, rocznicy XV-lecia EUROPA DONNA w Polsce, rocznicy XV-lecia EUROPA DONNA w Europie, 18 czerwca odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej w Przemyślu.

Obok wystąpień Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz Prezydenta Miasta Przemyśla, do zebranych zwrócili się także: Jadwiga Duda - Prezes Stowarzyszenia Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA w Przemyślu, Elżbieta Drzewińska - Prezes Klubu Kobiet po Mastektomii „Amazonki” w Przemyślu, Jacek Dygut - Przewodniczący Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia RM. O profilaktyce raka piersi mówli: Dorota Czudowska specjalista chemioterapii i onkologii klinicznej z Ośrodka Diagnostyki Onkologicznej Społecznej Fundacji Solidarności w Legnicy, Prezes Polskiego Forum EUROPA DONNA, a także dr Brigita Timulakowa z Kliniki Onkologicznej z Humennego (Słowacja). Z rocznicową prelekcją wystąpiła Ewa Niebudek z Polskiego Forum Europejskiej Koalicji do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA.

JPGUroczysta sesja Rady Miejskiej

JPGUroczysta sesja Rady Miejskiej

JPGUroczysta sesja Rady Miejskiej

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl