10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyskie "Wzrastanie" otrzymało Nagrodę Zarządu Województwa

 

11 lipca br. Stowarzyszenie Profilaktyki i Wspierania Rozwoju Osobowości Dzieci i Młodzieży "Wzrastanie" oficjalnie otrzymało Nagrodę Zarządu Województwa Podkarpackiego - za całokształt działalności w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Gratulując wyróżnienia Marszałek Zygmunt Cholewiński napisał m.in.: "Państwa piętnastoletnie zaangażowanie w działalność kulturalno-oświatową dzieci i młodzieży skupionych wokół prowadzonych przez państwa świetlic i w szeroko pojętą edukację poprzez sztukę, zasługuje na zauważenie i docenienie, bowiem jest ważnym elementem kształtowania nowego pokolenia odbiorców i współtwórców polskiej kultury".


zdjęcia: Zdzisław Szeliga

JPGWręczenie nagród Województwa Podkarpackiego

JPGWręczenie nagród Województwa Podkarpackiego

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl