2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przebudowa dróg powiatowych w Przemyślu – ulice: M. Kopernika, Sportowa, S. Czarnieckiego, Kamienny Most, Rokitniańska

W dniu 19 lipca br. planowane jest rozpoczęcie robót na ulicy Sportowej w Przemyślu, polegających na przebudowie chodników i modernizacji nawierzchni jezdni. W pierwszej kolejności podjęte zostaną roboty przy przebudowie chodników od strony ul. Kopernika i prowadzone będą w kierunku ul. Jagiellońskiej odcinkami o długości ok. 100 m.

W ramach przedmiotowej inwestycji od marca br. trwają roboty w ciągu następujących ulic: Kopernika, Czarnieckiego, Rokitniańska. Wykonawcą jest firma STRABAG Sp. z o.o. z Pruszkowa.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013. Przyznana kwota dofinansowania wynosi 3,35 mln zł, co stanowi 62,33 % wydatków kwalifikowanych.

Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na październik 2010 r.

Źródło: Wydział Funduszy Europejskich

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl