5.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyśl najlepszy w województwie podkarpackim w Europejskim Tygodniu Sportu

Przemyśl najlepszy w województwie podkarpackim w Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich odbywającym się w ramach XVI Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2010.

Oceniane były wszystkie imprezy sportowo - rekreacyjne i turystyczne organizowane w okresie od 26 maja do 1 czerwca 2010 r. Jak wynikało z nadesłanych przez klubu sportowe i stowarzyszenia kultury fizycznej do Wydziału Sportu komunikatów, w tym czasie w różnych imprezach odbywających się na terenie miasta wzięło udział 8 555 mieszkańców, co dało prawie 13 % liczby startujących do liczby mieszkańców.
Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla na spotkaniu z laureatami turnieju w Rzeszowie odebrał okolicznościowy puchar i dyplom oraz sprzęt sportowy, a Naczelnik Wydziału Sportu Zbigniew Rużycki otrzymał nagrodę indywidualną.
Prezydent Miasta Przemyśla oraz pracownicy Wydziału Sportu serdecznie dziękują wszystkim za udział w tym turnieju i organizację tylu wspaniałych imprez, które zaowocowały tak wspaniałym kolejnym sukcesem.


Zbigniew Rużycki
Naczelnik Wydziału Sportu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl