-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Weekend dla powodzian"

Akcja "Weekend dla Powodzian" jest organizowana w ramach wspólnej inicjatywy "Razem Powodzianom" prowadzonej przez kilkanaście ogólnopolskich organizacji pozarządowych. Jest to propozycja pomocy szczególnej, polegającej na osobistym zaangażowaniu swojego czasu i energii na bezpośrednią pomoc osobom dotkniętym przez powódź.

Organizatorzy akcji zachęcają wszystkich, którzy mają trochę wolnego czasu, aby wspólnie ze swoimi znajomymi pojechali, w zależności od możliwości, na jeden dzień, weekend, czy też kilka dni do miejscowości bezpośrednio dotkniętych skutkami powodzi. Potrzebne jest bardzo wsparcie w sprzątaniu domów i gospodarstw oraz przy remoncie zalanych budynków.

CHCESZ POMóC?

- zbierz grupę znajomych, którzy mogą poświęcić czas na pomoc
- zorganizuj sobie transport (samochód, pociąg, autobus)
- zgłoś grupe wypełniając formularz na portalu www.powodz.ngo.pl w zakładce zostań wolontariuszem lub przez linię powodziową 0 801-112-112 (linia działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00

Każda grupa zostanie ubezpieczona i dostanie kontakt do koordynatora na miejscu(w jednej z gmin dotkniętych przez powódź). Osoba ta wskaże miejscowość/gospodarstwo, w których pomoc jest najbardziej potrzebna. Grupom, które przyjadą na dłużej niż jeden dzień, organizatorzy pomogą znaleść miejsca do spania.

ZGłOś SIę!

Dla Ciebie i Twoich znajomych to tylko jeden weekend, dla dotkniętych powodzią - szansa, że pojawi się pomoc. która tak bardzo jest potrzebna.

Szczegóły akcji na stronie www.powodz.ngo.pl.

DOTWeekend dla powodzian (61,50KB)

JPGNULL (78,38KB)

JPGNULL (94,12KB)

JPGNULL (47,89KB)

JPGNULL (76,65KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 02-07-2010 09:52
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 10-01-2011 11:37