-1.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ZŁOTE PASMO DLA CHÓRU TRIOLA DZIAŁAJĄCEGO W GIMNAZJUM NR 4

Działający przy Gimnazjum nr 4 w Przemyślu chór szkolny TRIOLA, kierowany przez panią Joannę Cioch, jako jedyny z Przemyśla zakwalifikował się do udziału w Ogólnopolskim Programie Rozwoju Chórów Szkolnych „Śpiewająca Polska”.

Krajowym organizatorem programu jest między innymi Narodowe Centrum Kultury oraz Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans.

W ramach programu uczniowie uczestniczą w zajęciach śpiewu, zaś dyrygent (nauczyciel muzyki) w cyklicznych warsztatach z zakresu prowadzenia chóru.

Podsumowaniem corocznej pracy jest udział w przeglądach chórów w Rzeszowie.

Podczas IV Wojewódzkiego Przeglądu Chórów Szkolnych „Magnificat”, który odbył się w dniach 17 i 18 czerwca 2010 w Rzeszowie (wzięło w nim udział 33 chóry z województwa podkarpackiego) chór Triola uplasował się w Złotym Paśmie.

Patronat nad programem sprawuje Radio Rzeszów S.A, Radio „Via” , Telewizja Rzeszów S.A oraz Gazeta Codzienna „Nowiny”.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl