-3.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży 2009/2010

W dniu 23 czerwca 2010 r. w sali kolumnowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2009/2010.
Nagrodami dla szkół, które zajęły miejsca I - III były puchary oraz bony pieniężne w wysokości odpowiednio: 300, 200 i 100 zł. Uhonorowania zwycięzców dokonał Prezydent Miasta Przemyśla - Robert Choma, Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Mariusz Zamirski oraz Naczelnik Wydziału Sportu Urzędu Miejskiego w Przemyślu - Zbigniew Rużycki.
Ponadto wszystkie szkoły uczestniczące w sportowych zmaganiach zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami.

Szczegółowe wyniki współzawpdnictwa sportowego dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2009/2001 znajdują się w załącznikach.

DOTNULL

DOTNULL

DOTNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGf.jpg

JPGNULL

JPGNULL

JPGPodsumowanie rywalizacji sportowej.jpg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl