1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prośba o wsparcie przy budowie domu bez barier

Do Urzędu Miejskiego w Przemyślu wpłynęła prośba o wsparcie realizacji projektu związanego z budową domu dla osoby niepełnosprawnej.

Z prośbą zwrócił się pan Piotr Dolny, który od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim w wyniku porażenia mózgowego, które objawia się niedowładem kończyn dolnych i prawej ręki. Pan Piotr razem z przyjaciółmi prowadzi akcję "Samodzielność", polegającą na budowie domu pozbawionego barier architektonicznych, w którym mógłby zamieszkać bez konieczności pomocy osób trzecich.
W ramach podjętych działań udało się opracować projekt domu, dokonać jego adaptacji, tak aby mógł on być docelowo wybudowany na działce zlokalizowanej w Zduńskiej Woli.
Pan Piotr poszukuje firm oraz osób prywatnych, które przekazałyby materiał i środki finansowe na budowę.

Więcej informacji o prowadzonej akcji można znaleźć na strony www.piotrdolny.pl.

Gorąco zachęcamy do wsparcia i pomocy.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl