9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Festyn rodzinny "Bezpieczne wakacje"

Informujemy, iż podobnie jak w latach poprzednich Wydział Spraw Społecznych tut. Urzędu oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przemyślu, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla, w dniu 4 lipca br. organizuje festyn rodzinny „Bezpieczne Wakacje”.

Założeniem organizowanego festynu jest propagowanie zdrowego stylu życia, z dala od alkoholu i innych używek. Każdy z uczestników podczas imprezy będzie mógł zaopatrzyć się w ulotkę z danymi o dostępnych bezpłatnych poradach m.in. Zespołu Interwencji Kryzysowej, jak również uzyskać  informację o szkodliwości sięgania po środki uzależniające. 

Impreza odbędzie się w dniu 4 lipca br. w godz. od 15.00 do 19.00 na placu przed Zamkiem Kazimierzowskim w Przemyślu. Czas, w którym organizowany jest festyn nie jest przypadkowy, ponieważ to właśnie okres wakacji, jak żaden inny sprzyja zwiększonemu ryzyku sięgania po środki uzależniające przez dzieci i młodzież, do których to w głównej mierze adresowane są „Bezpieczne Wakacje”. 

W programie znajdzie się m.in.: pokaz Krakowskiego Teatru Iluzji „MEFISTO”   „BAŚNIOWY CZARODZIEJ”, dodatkowo wydarzenie zostanie wzbogacone o cykl zabaw dla dzieci, występy zespołów artystycznych, konkursy oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

DOTProgram (43,00KB)

JPGPlakat (202,78KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 23-06-2010 10:56
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 17-11-2010 13:04