16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

III edycja MIĘDZYGIMNAZJALNYCH ZAWODÓW MATEMATYCZNYCH

21 maja 2010 r. w Gimnazjum Nr 3 w Przemyślu odbyła się III edycja MIĘDZYGIMNAZJALNYCH ZAWODÓW MATEMATYCZNYCH pod hasłem „Pasjonaci matematyki” dla uczniów szkół gimnazjalnych. Głównym celem zawodów była popularyzacja matematyki wśród uczniów, tworzenie warunków zdrowej rywalizacji, wzajemne poznanie się, a także nawiązanie współpracy między szkołami. W konkursie uczestniczyli uczniowie z Gimnazjum nr 1, 2, 3, 5, GimnazjumStowarzyszenia Absolwentów I LO, Gimnazjum w Nehrybce oraz Gimnazjum w Żurawicy. 
Konkurs przeprowadzono w formie zawodów 3-osobowych drużyn. Rywalizację wygrali uczniowie z Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO ,  na II miejscu uplasowała się drużyna Gimnazjum z Żurawicy, a  na III  uczniowie reprezentujący Gimnazjum nr 2. 
Turniej przygotowały panie: Danuta Kołodziej, Anna Pipka, Wanda Przykopska, Ewa Semań 

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl