5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyśl w Konkursie "Aktywna Gmina" znów wysoko!

Już po raz piąty fundacja Aktywni uhonorowała gminy, które najlepiej dbają o zdrowie i kondycję fizyczną swoich mieszkańców. Uroczyste rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu odbyło się 29 maja 2010 roku w Radlinie (woj. śląskie) na którym Urząd Miejski w Przemyślu reprezentował Wojciech Tomczyk z Wydziału Sportu. Pierwsze miejsce zajął Radlin, drugie Przemyśl, trzecie Płońsk i Somonino. W konkursie uczestniczyło ponad 300 gmin z całej Polski.
Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie regionów, które najbardziej dbają o popularyzację sportu, rekreacji i aktywnego trybu życia na swoim terenie. Komisja konkursowa brała pod uwagę wszelkie imprezy sportowo-rekreacyjne, których organizatorami, współorganizatorami lub sponsorami jest samorząd lokalny.
http://mosir.radlin.pl/mosir/

Więcej zdjęć: na stronie MOSiR Radlin

To już trzecie wyróżnienie w okresie kilku miesięcy dla miasta Przemyśla w kulturze fizycznej. Tym razem nasze działania doceniła Fundacja Aktywni, z którą od kilku lat współpracujemy, a w konkursie "Aktywna Gmina" zawsze plasujemy się w czołówce zajmując dwa lata temu pierwsze miejsce.
Wszystkim, którzy na co dzień pracują w sporcie i rekreacji oraz przyczyniają się do tak spektakularnych sukcesów naszego miasta serdecznie dziękujemy !!!


Zbigniew Rużycki Wydział Sportu
UM

JPGWręczenie nagród w Konkursie "Aktywna Gmina"

Opublikował:  | Data publikacji: 02-06-2010 16:21
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 13-03-2012 15:10